Gün Grafik Matbaacılık Serigrafi ve Promosyon Hizmetleri

1990 yılında İstanbul Cağaloğlu'nda kurulan firmamız plastik üzerine ofset ve serigrafi baskı tekniklerini ülkemizde ilk uygulayan firmalardan dır.
Her türlü plastik malzeme "Polivinil klorür (PVC), Polietilen (PE), Polipropilen (PP), Polistren (PS), Polikarbon (PC)," üzerine serigrafi ve ofset baskıda uzmanlaşmıştır.
Serigrafi baskı ürünlerimiz içinde plastikten mamül baskılı ürünler ve sticker'lar ağırlık teşkil etmektedir.
Baskıyla birlikte baskılı promosyon ürünleri üretimine de başlayan firmamız, bankalar, ilaç firmaları, stand üreticileri, gaz firmaları, içecek firmaları ve benzeri firmalara direk veya reklam ajansları üzerinden müşteri odaklı hizmet üretmektedir.
Gün Grafik iyi bir serigrafi atölyesidir. Deneyimli ve yetenekli kadrosuyla, temiz ve sağlıklı bir ortamda UV teknolojisiyle baskılar yapmaktadır.
50x70, 70x100, 80x120, 110x210 cm. ölçülerindeki serigrafi makinalarıyla, her kalınlıktaki malzemelere trigromi ve tire baskılar yapmaktadır. Trigromi baskıda uzmanlaşmıştır.
Serigrafinin yanında 2005 yılında Electroluminesence teknolojisiyle tanışan Gün Grafik, yaklaşık 2 yıllık bir arge çalışmasından sonra, Electroluminescent ürünlerini kendi tesislerinde üretmeye başlamıştır.